Sevgililer Günü Hediye Tavsiyeleri

Sizlere yardımcı olması için bu yazımızda sevgiliye alınabilecek hediyeleri derledik.

Bu yıl “Sevgililer Günü”nde sevgilinizi mutlu etmeye ne dersiniz? Kırmızı mumlar, güzel kokular, romantik bir akşam yemeği… Peki ya hediye ne alacaksınız? Sizlere yardımcı olması için bu yazımızda sevgiliye alınabilecek hediyeleri derledik.

1- Çikolata

Tatlı sevgiliye tatlı sürpriz. Kuşkusuz, kadınlar çikolataya bayılır. Sevgilinizi mutlu etmek için ona bu yıl çikolata kutusu gönderebilirsiniz. Sevgiliniz renkli şekerlemeler ile süslenmiş, farklı lezzetlerdeki çikolataları görünce mutlu olacaktır. Çikolata kutusu göndermek istemezseniz çiçek buketi gibi paketlenmiş çikolata buketi de yaptırabilirsiniz.

2- Dans Kursu

Yıllarca akıllarda kalacak bir hediye etmek istiyorsanız ona bir dans kursu hediye edin. Birlikte dans edebileceğiniz bir ortam yaratmanız aşkınızı da kuvvetlendirecektir. Tango gibi ateşli, kıpır kıpır, hareketli, bir dans yapmak kulağınıza hoş geliyorsa hemen araştırmaya başlayın.

3- Çiçek

Eğer fazla romantik olsun istiyorsanız çiçek almak en garanti seçim olacaktır. Her zaman kabul gören bu hediye seçeneği söylemek istediklerinizi sizden önce ifade edecektir. Çiçek gönderirken farklı anlamlara gelen çiçek renklerine dikkat etmeyi de unutmayın.

4- Uçak Bileti

Seyahat etmeyi seven bir partneriniz varsa bu “Sevgililer Günü”nde sizde ona ayak uydurun. Gezip görmek istediği bir şehre hemen iki kişilik bilet alın. Birlikte geçireceğiniz bu zamanda anılarınızı yazarak seyahatinizi ölümsüzleştirin

5- Tatil

Kış mevsimine denk gelmesinden dolayı 14 Şubat’ta sevgilinize en güzel hediye sıcacık bir otelde konaklama ve akşam yemeği de olabilir. Dinlenerek geçireceğiniz bir gün olsun istiyorsanız Diasos Otel sizlere hizmet vermek için bekliyor. www.diasosotel.com sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login Form
Register Form